header image
 

O nas

Jesteśmy biurem z ponad 20-letnim stażem na rynku turystycznym. Nasz znak towarowy "GRAND TOUR" jest znany nie tylko w Polsce, ale także wśród klientów zagranicznych.

Po zmianach strukturalnych od 1 marca 1996 roku Regionalna Agencja Turystyki z siedzibą w Łodzi jest spółką z o.o. wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000212095. Kierownictwo firmy oraz pracownicy stanowią doświadczoną kadrę z wyższym wykształceniem oraz długoletnim stażem w turystyce.

Regionalna Agencja Turystyki obecnie specjalizuje się przede wszystkim w turystyce kulturalnej. Sprzedajemy wycieczki do najsłynniejszych scen operowych oraz na najważniejsze festiwale operowe na całym świecie. Gościem specjalnym wszystkich imprez jest Dyrektor Scen Operowych w Polsce – Sławomir Pietras, a patronat medialny objął nad nimi tygodnik "ANGORA".

Dla dzieci i młodzieży proponujemy sprzedaż miejsc na koloniach i obozach różnych organizatorów. Hitem sezonu letniego jest obóz sportowy z wizytą w jednym z klubów ekstraklasy piłkarskiej oraz warsztaty dziennikarskie "Potęga Prasy" w Rewalu pod patronatem  medialnym tygodnika "ANGORA".

W kraju proponujemy wczasy nad morzem, jeziorami, w górach oraz pobyty sanatoryjne.

Posiadamy stałe łącze i własną witrynę internetową (www.grandtour.com.pl). Od kwietnia 2016 roku znajdujemy się w nowej siedzibie biura zlokalizowanej w samym centrum Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 123 (z wejściem od oficyny).